Lista rankingowa zawodników Dolnośląskiego Klubu Karate

Jinkaku Kansei

w sezonie 2015/2016

 

Lp

Miejsce

Nazwisko i imię

Liczba zgromadzonych punktów

1

1

Łobaczewska Klaudia

428, 5 pkt

2

2

Kopciuch Maja

320 pkt

3

3

Pogoda Karolina

226 pkt

4

4

Połowczuk Aleksander

193 pkt

5

5

Karaszewski Krystian

101 pkt

6

6

Bernasiński Bernard

71 pkt

7

7

Kwater Eryk

66 pkt

8

8

Sobieski Jędrzej

65,5 pkt

9

9

Ulatowski Igor

42 pkt

10

10

Łobaczewski Dawid

36,5 pkt

11

11

Inga Dudzik

35 pkt

12

12

Julia Skrzypczak

35 pkt

13

13

Wolny Krystian

32 pkt

14

14

Książkiewicz Anna

28 pkt 

15

15

Bogaczewicz Emilia

27 pkt

16

16

Bieszczad Klaudia

22 pkt

17

17

Skrzypczak Bartosz

20 pkt

18

18

Napierała Marysia

18 pkt

19

19

Mizdra Nikodem

17 pkt

20

20

Tudaj Michał

16 pkt

21

21

Dominiak Damian

12 pkt

22

 

Klin Antoni

12 pkt

23

 

Roszewski Bartosz

12 pkt

24

24

Kalupa Tymoteusz

11 pkt

25

 

Roszewska Hanna

11 pkt

26

26

Wintoniak Aleksandra

10 pkt

27

 

Cieślak Aleksandra

10 pkt

28

28

Klimowicz Szymon

9 pkt

29

29

Puk Michał

7 pkt

30

30

Handke Daria

6 pkt

31

31

Bernasiński Borys

5,5 pkt

32

32

Styk Piotr

4 pkt

33

33

Gruszecki Jakub

3 pkt

34

34

Horbacz Krzysztof

2 pkt

35

 

Klin Aleksander

2 pkt

36

 

Treliński Daniel

2 pkt

37

37

Słowiński Michał

1 pkt

38

 

Gabryś Wiktor

1 pkt

39

 

Religa Piotr

1 pkt

40

 

Grzymkowski Kacper

1 pkt

41

 

Kosiba Krystian

1 pkt

42

 

Blok Karol

1 pkt

43

 

Czekała Oksar

1 pkt

44

44

Szymczuk Mikołaj

0,5 pkt

45

 

Rumiński Szymon

0,5 pkt

46

 

Sosnowski Aleksander

0,5 pkt

 





Lista turniejów w sezonie 2015/2016:

 

Nazwa turnieju

Data i miejsce

 

Ranga

1

Turniej na obozie karate

07. 2015

Sarbinowo

turniej gminny

2

Turniej na obozie karate

08. 2015

Wieżyca

turniej gminny

 

3

IX Grand Prix Polnad w Karate WKF

12.09.2015

Łódź

turniej międzynarodowy

4

 

VI Turniej Karate Goju Ryu

03.10.2015

Ścinawa

turniej wojewódzki

5

IX Polish Open

International Karate WKF Grand Prix

10-11.10.2015

Bielsko-Biała

 

Turniej międzynarodowy

6

XXIV Mistrzostwa Ziemi Legnickiej w Karate WKF

17.10.2015

Legnica

Turniej wojewódzki

7

Karate Grand Prix

01.11.2015

Ostrava

Czechy

Turniej międzynardowy

8

Puchar Gór Opawskich w Karate

14.11.2015

Prudnik

Turniej międzynarodowy

9

XVI Cuprum Cup



International Karate Polish Open

21.11.2015

Legnica

Turniej międzynarodowy

10

IV Mikołajkowy Turniej Karate Goju Ryu Shuseikan

28. 11. 20015

Chobienia

Turniej wojewódzki

11

II Mikołajkowy Turniej Karate o Puchar Burmistrza Siechnic

05. 12. 2015

Siechnice

Turniej wojewódzki

12

Turniej Karate

Wrocław Open

12.12.2015

Wrocław

Turniej międzynarodowy

13

IV Turniej Karate Goju Ryu Shuseikan

20.02.2016

Wińsko

Turniej wojewódzki

14

Berlin Open

20.02.2016

Berlin

Niemcy

Turniej międzynarodowy

15

XXII Międzynarodowy Turniej Karate

„Rada Regentów”

12.03.2016

Zawadzkie

Turniej międzynarodowy

16

Międzynarodowy Turniej Karate

Funakoshi Cup

219.03.2016

Wrocław

Turniej międzynarodowy

17

7. Mistrzostwa Świata Karate WSF

01-03.04.2016

Bydgoszcz

Turniej międzynarodowy

18

XII World Harasuto Cup



5-6.03.2016

Łódź

Turniej międzynarodowy

19

Irish International Karate Championships



09.04.2016

Arden

Irlandia

Turniej międzynarodowy

20

Liga Karate

23.04.2016

Gać

Turniej wojewódzki

21

I Otwarty Turniej Karate Goju Ru Susheikan „Wołów Cup”

Wołów 23.04.2016

Turniej wojewódzki

22

Wrocław Open

07.05.2016

Wrocław

Turniej wojewódzki

23

VII Grand Prix Śląska Polsko-Czeskiego

Głubczyce

07.05.2016

Turniej międzynarodowym

24

Central Open Karate WKF

Pleszew

Turniej międzynarodowy

25

IV Turniej Karate o Puchar Gór Kocich

04.06.2016

Kryniczno

Turniej wojewódzki

26

 

 

27

Turniej Karate WKF

 

 

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny

11.06.2016

Siechnice

 

18.06.2016

Prudnik

Turniej wojewódzki

 

 

Turniej międzynarodowy