Lista rankingowa zawodników Dolnośląskiego Klubu Karate

Jinkaku Kansei

w sezonie 2014/2015

 

Lp

Miejsce

Imię i nazwisko

Liczba zgromadzonych punktów

1

1

Celina Dynia

129 pkt

 

2

2

Klaudia Łobaczewska

70,5 pkt

3

3

 

Karolina Pogoda

 

58,5 pkt

 

4

4

Aleksander Połowczuk

52,5 pkt

 

5

5

Maja Kopciuch

48 pkt

 

6

6

Krystian Karaszewski

 

42 pkt

 

7

7

Bernard Bernasiński

41 pkt

 

8

8

Dawid Łobaczewski

 

36,5 pkt

9

9

Bartosz Skrzypczak

 

35 pkt

10

10

Julia Skrzypczak

 

29 pkt

11

11

Mikołaj Szymczuk

25,5 pkt

12

12

Mizdra Nikodem

25 pkt

13

13

Paweł Sobków

24 pkt

14

 

Krystian Wolny

19 pkt

15

15

Klaudia Bieszczad

13 pkt

16

16

Marcin Sobków

12 pkt

17

 

Kacper Faliński

12 pkt

18

18

Inga Dudzik

10 pkt

19

19

Marysia Napierała

9 pkt

20

20

Oskar Mulcan

8 pkt

21

 

Kornelia Erd

8 pkt

22

22

Jakub Gruszecki

7 pkt

23

 

Piotr Religa

7 pkt

24

24

Michał Słowiński

6 pkt

25

 

Natalia Grzymkowska

6 pkt

26

26

Hanna Falińska

4 pkt

27

 

Bartosz Wałęsa

4 pkt

28

 

Tymoteusz Kalupa

4 pkt

29

 

Kacper Grzymkowski

4 pkt

30

 

Karol Blok

4 pkt

31

31

Rafał Sobków

3 pkt

32

 

Patrycja Sobków

3 pkt

33

 

Bartosz Bator

3 pkt

34

 

Michał Puk

3 pkt

35

 

Aleksandra Wintoniak

3 pkt

36

36

Alek Bieszczad

2 pkt

37

 

Borys Bernasiński

2 pkt

38

 

Borys Chromczak

2 pkt

39

 

Szymon Rumiński

2 pkt

40

 

Borys Chromczak

2 pkt

41

 

Szymon Rumiński

2 pkt

42

 

Mateusz Słowiński

2 pkt

43

 

Damian Dominiak

2 pkt

44

 

Antek Klin

2 pkt

45

 

Wiktor Gabryś

2 pkt

46

 

Styk Piotr

2 pkt

47

47

Hubert Godziszewski

1 pkt

48

 

Szymon Klimowicz

1 pkt

49

 

Igor Mulcan

1 pkt

50

 

Rafał Piwko

1 pkt

51

 

Krzysztof Horbacz

1 pkt

52

 

Michał Tudaj

1 pkt

53

 

Aleksander Sosnowski

1 pkt

54

 

Maksymilian Fechter

1 pkt

 

 

 

 

Lista turniejów w sezonie 2014/2015:

 

Nazwa turnieju

Data i miejsce

 

Ranga

1

III Otwarty Turniej o Puchar Siechnic Karate WKF

15. 11. 2014

Siechnice

turniej wojewódzki

2

I Mikołajkowy Turniej Karate WKF

06. 12. 2014

Siechnice

turniej wojewódzki

 

3

Puchar Polski Karate Dzieci i Młodzieży

13. 12. 2014

Wrocław

turniej międzynarodowy

4

 

Turniej Karate w ramach zimowego obozu karate

30. 01. 2015

Szklarska Poręba

turniej gminny

5

III Turniej Karate Goju Ryu Shuseikan

28. 02. 2015

Wińsko

turniej wojewódzki

6

Turniej Karate Funakoshi Cup

21.03.2015

Wrocław

turniej międzynarodowy

7

Turniej Karate Odra Cup

28. 03. 2015

Ścinawa

turniej wojewódzki

8

Turniej Karate Budokan Cup

29. 03. 2015

Wrocław

turniej wojewódzki

9

III Turniej Karate o Puchar Gór Kocich

16. 05. 2015

Kryniczno

Turniej wojewódzki

10

Puchar Polski Karate WKF

23. 05. 205

Warka

Turniej ogólnopolski

11

Otwarty Mistrzostwa Opolszczyzny w Karate

13.06.2015

Prudnik

Turniej ogólnopolski

12

IV Turniej Karate o Puchar Burmistrza Siechnic

14.06.2015

Turniej wojewódzki